A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: controllers/control_news.php

Line Number: 153

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: controllers/control_news.php

Line Number: 280

Wspólny projekt Ametu, Przemka Salety i National Geographic Channel - Odlewnia
Polska wersja językowa Angielska wersja językowa Niemiecka wersja językowa

Dane kontaktowe:


Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe "AMET"
Maciej Serafin
ul. Michalusa 1
38-300 Gorlice
NIP: 738-13-47-973

Tel.: +48 18 3535666

Fax: +48 18 5417580
Tel. kom.: +48 694445566
Tel. kom.: +48 728353533
E-mail: biuro@al-amet.pl
http://www.al-amet.pl


Wspólny projekt Ametu, Przemka Salety i National Geographic Channel - 12.06.2014


Gorlice, 9-10.06.2014

 

Mistrz świata w kickboxingu, a także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie Przemysław Saleta o 6.00 rano w poniedziałek rozpoczął pracę w charakterze odlewnika w firmie „Amet”.

„Przemek Saleta: Najcięższe zadania” to kolejna w tym roku  produkcja National Geographic Channel w Polsce. Głównym bohaterem i gospodarzem programu jest zawodowy mistrz świata i Europy, kickbokser i bokser wagi ciężkiej, motocyklista, osobowość telewizyjna oraz były redaktor naczelny magazynu „Gentelman”, Przemysław Saleta.

Dziesięcioodcinkowa seria, która już jesienią zagości na antenie National Geographic Channel, ukazuje niezwykłą wyprawę Przemysława Salety, który przemierza Polskę by podjąć się najbardziej niebezpiecznych profesji. Ekstremalnie trudne warunki, z którymi nierzadko zmaga się słynny bokser, wymagają wielkiej siły, wytrwałości oraz ciągłego skupienia, gdyż bez względu na wszystko, musi wykonać powierzone mu zadania. Seria, oprócz walki z czasem, ludzkimi słabościami i materią, pozwoli również zgłębić tajniki owych zawodów.

 Jeden z odcinków serii powstał w Gorlicach, w Odlewni Metali „AMET” Macieja Serafina. Ekipa filmowa przygotowywała plan już od godziny 4.30 rano, zaś sam bohater rozpoczął pracę wraz z poranną zmianą o 6.00.

- Jestem ambitny i lubię ciężkie wyzwania. Praca na planie nowej serii National Geographic Channel to dla mnie nowe i pasjonujące przeżycie, które dało mi możliwość sprawdzenia się na nowych dla mnie polach  – mówił przedstawicielom obecnych na planie mediów Przemysław Saleta.

W ciągu całego dnia pracy Saleta zmierzył się z odlewaniem mosiądzu i aluminium. Uczestniczył w procesach pełnej obróbki poszczególnych produktów. Trzeba szczerze przyznać, że Saleta na planie filmowym się nie oszczędzał, a pot spływał z niego strumieniami; dzielnie jednak walczył z wcale, jak się okazało, niełatwymi zadaniami.

 


Wróć do strony głównej / Wróć do aktualności